IMG 0643Mūsų darželio vaikučiai bei pedagogai prisijungė prie akcijos „Savaitė be patyčių". Visą savaitę grupėse buvo kalbama apie patyčias, priekabiavimą. Vaikai stengėsi būti draugiški, vaidino įvairias situacijas, mokėsi taikiai spręsti iškilusiais problemas, karpė rankytes, jas dovanojo draugams.

Penktadienį,   „Žirniukų“ ir „Varpeliukų“ grupių vaikai, darželio bendruomenei parodė spektaklį „Pamoka nebloga“ apie berniuką Pilypą, kuris skriaudė drugelius, žiogelį, sumindė skruzdėlyną, taikėsi net voverytei nurauti uodegą. Taip siautėdamas, net nepajuto, jog atėjo vakaras ir jis liko miške vienui vienas. Laimei, atėjo kiškis, vabaliukai ir kiti žvėreliai, kurie jam paaiškino, kaip susirasti draugų, davė daug patarimų ir padovanojo „Gero elgesio abėcėlę“. Pilypas suprato savo klaidas, atsiprašė visų tų, kuriuos skriaudė, susirado tikrų draugų ir iškeliavo namo.