tevulinija

Paveiksllis1

Mokykloje-darželyje dirbantys pedagogai

Pradinių klasių mokytojos:

Sigita Černiauskienė, mokytoja metodininkė - 3 klasė.

Gintarė Kairienė, vyr. mokytoja  - 4 klasė.

Anglų kalbos vyr. mokytojos - Grita Morkienė ir Rasa Sakalauskienė.

Tikybos mokytoja - Audronė Bučienė.

Choreografijos mokytoja, metodininkė - Roberta Macelienė.

Muzikos mokytoja - Aušra Gutauskienė.

Spec.pedagogai/logopedai - Irena Urbanienė ir Jūratė Vijeikienė.

Meninio ugdymo mokytojos - Aušra Gutauskienė ir Roberta Macelienė.

Priešmokyklinio ugdymo grupės:

„Gudručiai" - vyr. mokytoja Vilma Norkūnienė ir mokytoja Ina Pažerinienė, mokytojų padėjėja Odeta Ivanauskienė.

„Pelėdžiukai" - vyr. mokytojos Jolita Sirvydienė ir Vilma Norkūnienė, mokytojų padejėja Birutė Katinienė.

Ikimokyklinio ugdymo grupės:

„Saulutė“ - vyr. mokytojos Irina Juškienė ir Rūta latvėnienė, mokytojų padėjėja Ramutė Arūnienė.

„Zuikučiai" - vyr. mokytojos Airina Šapolienė ir Rūta Latvėnienė, mokytojų padėjėja Regina Varatinskienė.

„Lašiukai" - vyr. mokytoja Arnolda Korzienė ir mokytoja Vilma Truklicienė, mokytojų padėjėja Vita Streižienė.

„Riešutėliai" - vyr. mokytoja Justina Nagienė ir mokytoja Vilma Truklicienė, mokytojų padėjėja Vida Gaižutienė.

„Smalsiukai" - vyr. mokytoja Dalia Gaidienė ir mokytojos padėjėja Vaida Bulkienė.

„Žvaigždutė" - mokytoja metodininkė Kristina Tamašauskienė ir vyr. mokytoja Vilma Rudokienė, mokytojų padėjėja Žydronė Mameniškienė.

„Božiukai“ - vyr. mokytoja Romualda Kvyklienė, mokytojos padėjėja Vita Gasiulienė.

„Varliukai“ - vyr. mokytojos Rita Morozovienė ir Vilma Rudokienė, mokytojų padėjėja Lilita Musteikienė.