Adresas: Aušros g. 58, 28149 Utena.

tevulinija

reklama3

Ikimokyklinis

covid

Paveiksllis1

1992 m. Utenos valdybos potvarkiu Utenos lopšelis-darželis ,,Varpelis" reorganizuotas į mokyklą-vaikų darželį „Varpelį“. Įstaigoje yra 2 (2-4 kl.) pradinės klasės, 3 mišrios darželio grupės, 2 lopšelio grupės, 3 grupės 2-3m. vaikų ir 2 priešmokyklinio ugdymo grupės.
Vaikų ugdymu rūpinasi 26 pedagogai, iš kurių 5 turi mokytojo metodininko kvalifikaciją. Įstaigoje dirba 2 vyr. logopedės ir 2 vyr. spec. pedagogės.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir dvi pedagogės yra baigusios dvimetę ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogų - konsultantų rengimo kvalifikacijos programą ir turi pedagoginių studijų kaitos centro konsultantų pažymėjimus. Jolita Sirvydienė yra baigusi priešmokyklinio ugdymo konsultantų programą PPRC.
Įstaiga tęsia kryptingo meninio ir katalikiško ugdymo tradicijas. Vaikai nuo antros klasės mokosi ankstyvosios anglų kalbos. Įstaiga aktyviai dalyvauja projektų rašyme, atliekamas vidaus auditas, sukurtas trims metams strateginis veiklos planas.
2019-2022 m.m. darželio grupėse ir klasėse pagerintos vaikų ugdymo sąlygos, atnaujinti baldai. Klasėse įrengtas dienos apšvietimas. Kiekviena klasė, priešmokyklinės ir darželio grupės turi po kompiuterį. Visi gali naudotis interneto paslaugomis, informaciją gauti elektroniniu paštu. Klasės ir kai kurios darželio grupės turi multimediją, kuria sėkmingai naudojasi pamokų ir veiklų metu. Klasės aprūpintos reikiamomis mokymo priemonėmis. Darželio grupėse pastoviai atnaujinami žaislai, daug mokymo priemonių vaikų ugdymui ir ugdymuisi.
Įstaigos kolektyvas džiaugiasi savo ugdytiniais, juos myli, sėkmingai taiko įtraukiojo ugdymo metodus. Įstaigoje laukiamas kiekvienas vaikas, paisoma vaiko teisių, atsižvelgiama į vaiko pageidavimus ir norus.
Mūsų devizas - mylėti vaiką ne akimis, o širdimi ir pirmiausia tarnauti jam.