DSC00517Šiais mokslo metais mūsų mokykla- vaikų darželis vykdė projektą – „Spalvų žaismas“. Projekto tikslas – ikimokyklinukų ir pradinukų ugdymas panaudojant šokį, dainą ir spalvas.

Auklėtojos ir mokytojos parengė stendus, kuriuose atsispindėjo visa vykdyta veikla – kaip vaikai ieškojo spalvų gamtoje, piešė, tapė, maišė spalvas, gamino įvairiausius patiekalus, dėliojo geometrines figūras, tyrinėjo, eksperimentavo, darė darbelius, rengėsi spalvotais drabužiais, klausėsi muzikos, dainavo, vaidino bei šoko.

Kovo 20 d., „Varpelio“ bendruomenė visus sukvietė į spalvingą ir žaismingą koncertą kultūros centre. Žiūrovai negailėjo aplodismentų atlikėjams ir meninio ugdymo vadovėms – Reginai Nikitinienei, Audronei Valevičienei ir Robertai Macelienei.