dscf0911Kiekvieną rugsėjį visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama judrioji savaitė, kuri prasideda nuo rugsėjo 16 dienos. Šios savaitės kuliminacija - Diena be automobilio, tradiciškai minima rugsėjo 22 d. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat prisidėjo prie šios akcijos. Dauguma jų į mokyklą atvažiavo dviračiais, paspirtukais, ėjo pėsčiomis. Ryte jie vyko į žygį po Vyžuonos parką. Čia važinėjosi dviračiais, riedučiais, paspirtukais, sportavo. Vėliau apie gamtą ir jos išsaugojimą vaikams pasakojo LRAM Utenos RAAD Utenos raj. agentūros vedėjas E.Puodžiukas. Klasėje vyko plakatų konkursas ,,Išsaugok gamtą" ir viktorina ,,Lietuvos paukščiai - atspėk, koks tai giesmininkas". Šia veikla mokiniai atkreipė dėmesį į neigiamą transporto įtaką gamtai, žmonių sveikatai ir prisidėjo prie švarios aplinkos išsaugojimo.