042017 m. birželio 1 dieną Utenos Krašuonos progimnazijoje vyko tarptautinio ERASMUS+ programos 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Už žaliuojantį pasaulį: leiskime vaikams veikti“, kuriame dalyvauja Utenos mokykla-vaikų darželis „Varpelis“ sklaidos renginys. Projekte dalyvavo 6 šalys: Prancūzija, Graikija, Ispanija, Italija, Lenkija ir Lietuva; buvo nagrinėtos šešios temos: bioįvairovė, vanduo, rūšiavimas, atsinaujinančios energijos, ekologiškas maistas bei solidarumas. Sklaidos renginio metu projekto koordinatorė Grita Morkienė Krašuonos progimnazijos mokiniams bei mokytojams pristatė projekto metu sukurtus mokomuosius filmukus, socialinę reklamą, plakatus, žaidimus, pasidžiaugė nuveiktais darbais ir įgytomis žiniomis. Projekte dalyvavę mokiniai pasidalino kelionių įspūdžiais. Renginio metu buvo suorganizuotas stalo žaidimų, pagamintų projekto metu, turnyras. Kiekviena klasė gavo po stalo žaidimą atsinaujinančių resursų tema, o turnyro laimėtojai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.