Adresas: Aušros g. 58, 28149 Utena

Tel.:+370 389 54558,
+370 389 52261 

varpeliomd@varpelis.utena.lm.lt
Biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190181448. 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Steigėjas - Utenos rajono taryba.
flowers

 

    

   

Sveikatiada

sveikatiada11


reklama3

Mano dienynas logo

Ikimokyklinis

covid

Paveiksllis1

logo

 FB

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

01EUBalandžio 2-7 dienomis mūsų mokyklos delegacija, kurią sudarė 3-4 kl. mokiniai (Auksė, Austėja, Kamilė, Liepa) ir mokytojos (Grita Morkienė, Ledrūna Paškauskienė, Irina Juškienė), vyko į Lenkijos Kraskovo Jono Pauliaus II vardo pagrindinę mokyklą. Čia susitiko ir kitų šalių, dalyvaujančių Erasmus+ projekte ,,Už žaliuojantį pasaulį", delegacijos. Mokiniai ir mokytojai iš Ispanijos, Italijos, Graikijos, Prancūzijos, Lenkijos ir Lietuvos dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, susijusiuose su ekologinio maisto ruošimu, nauda, tradicijomis. Mūsų mokiniai pristatė savo video projektą (vadovė Grita Morkienė), taip pat susipažino su kitų šalių tradiciniais patiekalais. Edukacijas keitė įdomios išvykos į senąją Lenkijos sostinę - Krokuvą, Veličkos druskos kasyklą, aplankė Lankuto mieste esančius rūmus. Mūsų mokinius svetingai priėmė lenkų šeimos. Vaikai susirado naujų draugų iš kitų šalių, turiningai praleido laiką ir grįžo kupini gražių įspūdžių.

*Veikla yra finansuota iš „ERASMUS+“ programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas. Šis pranešimas atspindi tik autorių, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį, todėl Europos Komisija neatsako už medžiagos turinį bei už galimą informacijos naudojimą.