01,,Jei kas nori eiti paskui mane, teišsižada pats savęs, teneša savo kryžių ir teseka manimi…” (Lk 9, 23)
Kryžius yra išganymas, kryžiuje yra gyvenimas, kryžius gina mus nuo priešų. Kodėl norime prisiminti Kristaus kančią, mirtį ir prisikėlimą? Mes tai darome, kad geriau suprastume, kaip Kristus mus mylėjo ir šiandien myli.
Dėkodami Jėzui už pasiaukojimą, meilę mums, eidami Kryžiaus kelią 1-4 kl. mokiniai ir priešmokyklinės grupės vaikai mąstė apie Jėzaus skausmą ir mirtį. Išsakė žodžiais norą sekti Jo pavyzdžiu savo gyvenime nugalint visus sunkumus. Tačiau tai nėra lengva. Prašydami pagalbos nugalėti sunkumus ir pajausti Jėzų ne tik kenčiantį, bet ir prisikėlusį, patys turime prisikelti iš blogio.
Apmąstant Kryžiaus kelio stotis dalyvavo Utenos Dievo Apvaizdos parapijos kun. mgr. Žilvinas Treinys.