Evakuacija 1 7Apie evakuacijos pratybas mokyklos - vaikų darželio bendruomenė buvo informuota iš anksto. Pratybų metų gaisras buvo imituotas antrame aukšte. Suskambėjęs įspėjamasis pavojaus skambutis pranešė visiems apie gaisro pavojų.  Visi mokyklos mokiniai, darželio vaikai, mokytojai ir kiti darbuotojai išėjo iš pastato pro pagrindinius ir avarinius išėjimus ir susirinko nurodytoje vietoje. Evakuacija truko vos 3 minutes. Šiose pratybose dalyvavo 99 mokiniai, 139 darželio vaikai, 35 darbuotojai. 10.00 val. į mokyklos kiemą atvyko gaisrinė mašina, vadovaujama inspektoriaus Dainiaus Steiblio. Šios pratybos parodė, kad mokyklos bendruomenė yra labai organizuota, kilus pavojui geba tiksliai vykdyti nurodymus, veikia vieningai ir darniai.