DSCF1244Sausio 13-oji – ypatinga Lietuvos istorijos diena, primenanti mums, kokia svarbi ir kokia brangi bei trapi yra Lietuvos laisvė. Mūsų mokyklos mokiniai sausio 13-ąją - Laisvės gynėjų dieną - paminėjo dalyvaudami visuotinėje politinėje iniciatvoje ,,Atmintis gyva, nes liudija". Languose uždegdami atminimo žvakutes, prisiminė tuos, kurie kovojo už Lietuvą ir žuvo dėl jos Laisvės. Šiandien mokiniai pasipuošė neužmirštuolių žiedeliais. Taip jie parodė pagarbą kovotojams už laisvę ir priminė, kad kovotojai yra nepamiršti. 3-4 klasių mokinių atstovai uždegė žvakeles ir padėjo gėlių prie Lietuvos nepriklausomybės akto signataro Jono Basnavičiaus paminklo. Klasėse vyko popietė Sausio 13-ajai paminėti. Mokiniai deklamavo eilėraščius, sustoję ir susikibę rankomis žuvusiuosius pagerbė tylos minute. Vėliau žiūrėjo dokumentinį filmą apie Sausio 13-ąją.