Adresas: Aušros g. 58, 28149 Utena

Tel.:+370 389 54558,
+370 389 52261 

varpeliomd@varpelis.utena.lm.lt
Biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190181448. 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Steigėjas - Utenos rajono taryba.
flowers

 

    

   

Sveikatiada

sveikatiada11


reklama3

Mano dienynas logo

Ikimokyklinis

covid

Paveiksllis1

logo

 FB

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

DSC00802Mūsų mokykla-vaikų darželis „Varpelis", kartu su Dievo Apvaizdos parapija, jau dešimtus metus iš eilės organizuoja festivalį „Giesmių giesmelė“. Šiais metais visus, kurie myli giesmę, sukvietė jubiliejinė „Giesmių giesmelė“.

Šventė prasidėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo Panevėžio vyskupas Lionginas Virbalas SJ bei iš kitų parapijų atvykę svečiai kunigai. Mišių metu giedojo jungtinis Utenos Dievo Apvaizdos parapijos, Leliūnų šv. Juozapo parapijos, Svėdasų parapijos bei dainavimo studijos „Žiogas“ choras.

Visus susirinkusius sveikino Utenos dekanato dekanas kun. Henrikas Kalpokas, mokyklos-darželio direktorė Rita Lekerauskienė, Kamajų Šv. Kazimiero parapijos klebonas mgr. Andrius Šukys bei mažieji mūsų darželio vaikučiai – Laurynas ir Gabrielė.

Tą vakarą skambėjo gražiausios giesmės, atliekamos darželinukų, mokinių bei parapijų chorų. Savo liturginiais šokiais džiugino „Vieversos“ kolektyvo šokėjos, o šventę vainikavo bendra giesmė „Jus aš draugais vadinu“, kurią atliko visų kolektyvų giedorėliai.