IMG 0573„Varpeliuko“ grupę lankančios Martynos mama įsijungė į ,,Kubuš“ gamtos mylėtojų projektą.

Kai vaikai pripūtė melsvus balionus, savo forma bei spalva primenančius vandens lašelius, viešnia pradėjo pasakojimą apie vandenį. Vaikai sužinojo, kad vanduo sudaro didžiąją mūsų organizmo dalį. O kas būtų, jei mes negautume vandens?

Vaikai įsitikino, kad gėlės be vandens nuvysta, jie priėjo prie išvados , kad panašiai atsitiktų ir su žmogumi.

Priešmokyklinukai išbandė, kurie daiktai skęsta, o kurie- ne, aiškinosi priežastis, kodėl taip atsitinka. Vaikai diskutavo apie tai, kurie daiktai labiausiai teršia vandenį, tarėsi, ką daryti, kad taip neatsitiktų. Be to, stebėjo, kaip garuoja vanduo.

Vaikai ragavo beržo sulos, vandens iš čiaupo ir mineralinio vandens. Įvardino visų skonius, bandė nusakyti kiekvieno kvapą. Jie nusprendė gerti vandenį kiekvieną dieną ir skatinti tai daryti kitus.