001Kovo 23-27 d. buvo paskelbta ,,Veiksmo savaite be patyčių". Mūsų mokykloje tą savaitę irgi vyko prevencinė veikla, padedanti užkirsti kelią patyčioms mokykloje.

Pirmokai skaitė pasakėlę ir aptarė situaciją, kaip reikia nugalėti pyktį ir atleisti draugui. Jie mokėsi ,,kopti" pykčio suvaldymo laiptais. Kiekvienas piešinukais iliustravo savo pasakos knygelę.
Šią pasaką vėliau suvaidino šešėlių teatre, keisdami pasakos veiksmą ir parodydami, kokios išeitys gali būti iš susidariusios probleminės situacijos.
Vaikai ir patys kūrė įvairias kasdienes situacijas ir jas vaidino savo pasigamintomis lėlėmis.
Antrokai ir trečiokai ant balionų rašė draugiškumo žodžius vieni kitiems, draugiškai keitėsi balionais ir jais puošė klasę.
Trečiokai grupelėmis nagrinėjo įvairias situacijas nuotraukose, surasdami ir pasiūlydami geriausią išeitį iš probleminių situacijų.
Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldų informavimo centro savanorės Rūta, Živilė ir Grėta ketvirtokams pravedė pokalbį apie toleranciją, draugystę ir pagarbą. Visi drauge žaidė žaidimus ir bendravo. Viešnios mokiniams padovanojo savanorių nupintas draugystės apyrankes. Vėliau mokiniai piešė atvirukus, kurie buvo išdalinti žmonėms.