Adresas: Aušros g. 58, 28149 Utena

Tel.:+370 389 54558,
+370 389 52261 

varpeliomd@varpelis.utena.lm.lt
Biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190181448. 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Steigėjas - Utenos rajono taryba.
flowers

 

    

   

Sveikatiada

sveikatiada11


reklama3

Mano dienynas logo

Ikimokyklinis

covid

Paveiksllis1

logo

 FB

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

001Kovo 23-27 d. buvo paskelbta ,,Veiksmo savaite be patyčių". Mūsų mokykloje tą savaitę irgi vyko prevencinė veikla, padedanti užkirsti kelią patyčioms mokykloje.

Pirmokai skaitė pasakėlę ir aptarė situaciją, kaip reikia nugalėti pyktį ir atleisti draugui. Jie mokėsi ,,kopti" pykčio suvaldymo laiptais. Kiekvienas piešinukais iliustravo savo pasakos knygelę.
Šią pasaką vėliau suvaidino šešėlių teatre, keisdami pasakos veiksmą ir parodydami, kokios išeitys gali būti iš susidariusios probleminės situacijos.
Vaikai ir patys kūrė įvairias kasdienes situacijas ir jas vaidino savo pasigamintomis lėlėmis.
Antrokai ir trečiokai ant balionų rašė draugiškumo žodžius vieni kitiems, draugiškai keitėsi balionais ir jais puošė klasę.
Trečiokai grupelėmis nagrinėjo įvairias situacijas nuotraukose, surasdami ir pasiūlydami geriausią išeitį iš probleminių situacijų.
Lietuvos moksleivių sąjungos Utenos mokinių savivaldų informavimo centro savanorės Rūta, Živilė ir Grėta ketvirtokams pravedė pokalbį apie toleranciją, draugystę ir pagarbą. Visi drauge žaidė žaidimus ir bendravo. Viešnios mokiniams padovanojo savanorių nupintas draugystės apyrankes. Vėliau mokiniai piešė atvirukus, kurie buvo išdalinti žmonėms.