Vyriausybė priėmė sprendimą - grąžinti dalį pradinukų į mokyklas tose savivaldybėse, kur Covid-19 infekcijos atvejų skaičius 100 000 gyventojų nesiekia 300. Utenos savivaldybė taip pat pateko į šių savivaldybių skaičių, todėl nuo balandžio 12 dienos pradinukų ugdymas organizuojamas mišriuoju būdu (mišrusis mokymas – mokymo proceso organizavimo būdas, kai nuosekliai derinami skirtingi mokymo būdai, pavyzdžiui, taikant grupinę formą, visiems mokiniams dalis mokymo vyksta nuosekliai nuotoliniu, vėliau kasdieniu būdu), netaikant kaupinių metodo.
Mūsų mokykloje nuo balandžio 12 iki 16 d. mokykloje mokosi 1 ir 4 klasės, 2 ir 3 klasės mokosi nuotoliniu būdu. Nuo balandžio 19 d. iki 23 d. mokykloje mokosi 2 ir 3 klasės, o 1 ir 4 klasės mokosi nuotoliniu būdu. Po šių dviejų savaičių dėl mokymosi organizavimo bus priimti nauji sprendimai atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją savivaldybėje.
Nuo balandžio 12 d. grįžtantiems į mokyklą mokiniams labai svarbu:
1. Laikytis visų karantino laikotarpio rekomendacijų, saugoti save ir kitus.
2. Neleisti į mokyklą, jei vaikui pasireikštų bent vienas iš ūmios kvėpavimo takų infekcijos požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), atsirastų ūmių žarnyno infekcijų ir kt.
3. Tėveliams galima vaikus palydėti iki mokyklos. Pasibaigus pamokoms, vaikų laukti prie mokyklos, kad išvengtume kuo didesnio kontakto su darželio vaikais. Esant būtinybei įeiti į mokyklos teritoriją BŪTINA dėvėti burną ir nosį dengiančią kaukę.
4. Pailgintos dienos grupės nebus.