Adresas: Aušros 58, Utena. 
Tel.:+370 389 54558,
+370 389 52261 

varpeliomd@varpelis.utena.lm.lt
Biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190181448. 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Steigėjas - Utenos rajono taryba.
flowers

 

tevulinija

Sveikatiada

sveikatiada11

reklama3

Mano dienynas logo

Ikimokyklinis

 

priemones

 

draugiskas internetas logo

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

04Kovo 26 dieną Utenos DSC vyko Utenos rajono mokyklų pradinių klasių mokinių šaškių varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Norą pasivaržyti prie šaškių lentos pareiškė 10 mokyklų, kurio buvo suskirstytos į tris pogrupius. Mūsų mokyklos šaškininkai žaidė „B" pogrupyje ir laimėjo garbingą pirmąją vietą. Puikiai žaidė ketvirtokai Eimantas Indrašius, Naglis Daubaras, Lukas Celujevas ir Eidvilė Radzevičiūtė.
Pogrupiuose pirmas vietas iškovojusios komandos varžėsi tarpusavyje dėl Super taurės ir teisės dalyvauti tolimesnėse Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinėse varžybose. Mūsų mokiniai tik puse taško nusileido Krašuonos progimnazijos šaškininkams.