Adresas: Aušros g. 58, 28149 Utena. 
Tel.:+370 389 54558,
+370 389 52261 

varpeliomd@varpelis.utena.lm.lt
Biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190181448. 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Steigėjas - Utenos rajono taryba.
flowers

 

tevulinija

Sveikatiada

sveikatiada11


reklama3

Mano dienynas logo

Ikimokyklinis

covid

Paveiksllis1

logo

draugiskas internetas logo

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

IMG 1193Į mūsų darželį atvyko meškiukas Kubuš. Visą savaitę vaikai kalbėjosi apie vaisius ir daržoves, jų maistines savybes, pasakojo meškiui, kokias daržoves mėgsta, kokias sultis geria. Meškiukas juos mokė , kad vaisius ir daržoves reikia valgyti mažiausiai penkis kartus per dieną, nes juose – gausybė vitaminų.

Vaikai susiskirstė į penkias grupes ir pagal gautų flomasterių, akvarelės spalvas kūrė skirtingas daržovių ir vaisių kompozicijas, paskui savo darbus pristatė.

Auklėtojos ir vaikučiai spaudė įvairiausių vaisių ir daržovių sultis, jas ragavo. Vėrė vynuogių, apelsinų, mandarinų, obuolių, bananų vėrinukus, pjaustė kopūstų salotas.

Ypač išradingi buvo „Žirniukų“ grupės vaikai. Jau iš grupės pavadinimo galima spręsti, kad vaikai labai mėgsta valgyti daržoves, todėl nutarė patys pasisėti ir užsiauginti jų grupėje. Jiems pavyko – užaugo salotos, krapai, svogūnų laiškai , kurie paįvairino žalių daržovių mišrainę. Desertinei vaisių mišrainei irgi pasirinko žalią spalvą. Vaikai viską darė patys – lupo kivius, pjaustė kriaušes, obuolius, vynuoges, kriaušes. Desertą pagardino jogurtu su agrastais. Visi pačių pagaminti patiekalai buvo ne tik sveiki, bet ir labai skanūs.

Meškiukas išvyko su tuščia pintine, bet žadėjo vėl labai greit sugrįžti, šį kartą –su morkomis. „Lauksim tavęs“- žadėjo vaikai.