01 SmallKiekvienais metais kovo mėnesį vyksta akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kuri kviečia kiekvieną mūsų nepritarti patyčioms ir jas stabdyti!  Mūsų mokyklos mokinukai tą savaitę turėjo daug prasmingos veiklos, diskusijų, užsiėmimų. Visose klasėse buvo peržiūrėtas filmas ,,Gerumo stebuklas", po kurio vaikai išsakė savo jausmus, patarimus filmo veikėjams, bandė save sutapatinti su jais, išgyventi jų pojūčius. Pirmokai ir antrokai nagrinėjo įvairias situacijas, vardijo žmones, kuriems galėtų papasakoti apie patiriamas patyčias. Trečiokai žaidė žaidimą ,,Slaptas draugas" - visą savaitę darė staigmenas, teikė pagalbą savo slaptam draugui. Ketvirtokai nagrinėjo sudėtingas situacijas, darė veiksmų analizę ir išvadas, sėkmingai internete išsprendė testą bei iš žymių Lietuvos žmonių sužinojo, kaip atpažinti ir užkirsti kelią patyčioms. Užbaigdami savaitę vaikai nupiešė po raktelį - simbolį, aiškindami, kad galime atrakinti savo širdeles gerumui, o užrakinti pyktį, neapykantą. Svarbiausia, kad vaikai suvokė: ,,KARTU MES GALIME ĮVEIKTI PATYČIAS!"