IMG 3168Pirmos ir antros klasių mokiniai vyko į Molėtų raj. ir dalyvavo edukacinėje-šventinėje programoje „Mažas Kalėdų stebuklas“.

Šioje programoje, vaikai  pajuto tikrą Šv. Kalėdų dvasią. Programos metu Kalėdų giesmes giedojo ir pačius giedoti mokė profesionalūs muzikantai. Mokiniai sužinojo, kokios buvo Kūčių ir Kalėdų tradicijos seniau. Pamatė edukacinį filmą apie tradicinę keramiką ir lipdydami Kalėdų angelą, trumpam tapo senosios lietuviškosios keramikos amatininkais.

Mokinius  aplankė Kalėdų Senelis ir kiekvienam padovanojo po mažą Kalėdinį stebuklą – eglutės žaisliuką, kurį patys dekoruodami pavertė mažyčiu stebuklu.

Po visų darbų vaikai vaišinosi bulviniais blynais su mėsa, žolelių arbata ir naminiu pyragu.

Visi grįžome linksmi ir laimingi.