Adresas: Aušros g. 58, 28149 Utena

Tel.:+370 389 54558,
+370 389 52261 

varpeliomd@varpelis.utena.lm.lt
Biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190181448. 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Steigėjas - Utenos rajono taryba.
flowers

 

    

   

Sveikatiada

sveikatiada11


reklama3

Mano dienynas logo

Ikimokyklinis

covid

Paveiksllis1

logo

 FB

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

08Mūsų įstaigoje viešintys svečiai iš Ispanijos, Italijos, Graikijos, Lenkijos, Prancūzijos grožėjosi pavasarine Aukštaitijos gamta, susipažino su lietuviškomis tradicijomis, tautiniu paveldu. Viena diena buvo skirta išvykai po Ignalinos rajoną. Būtent ta diena buvo skirta apibendrinti paskutinei vykdytai projekto Erasmus+ sričiai ,,Solidarumas". Mūsų mokyklos vaikai drauge su svečiais nuvyko į UAB ,,Romnesa" Strigailiškio kaime, kur klausėsi pasakojimo ir žiūrėjo, kaip yra kepami šakočiai. Kas norėjo, galėjo ir patys prisidėti prie jo kepimo. Visų bendromis pastangomis buvo iškeptas tikras solidarumo šakotis, kuris turėjo pasiekti senelius, gyvenančius globos namuose. Važiuodami iš Ignalinos keliautojai užsuko į Palūšės bažnyčią, po to kopė į Ledakalnį, nuo kurio skaičiavo aplink tyvuliuojančius ežerus. Atvykę į Bičių muziejų Stripeikių kaime susipažino su bitininkystės istorija, vaikai galėjo laisvai bendrauti ir žaisti jaukiose muziejaus erdvėse. Paskutinis kelionės tikslas - aplankyti senelius Leliūnų globos namuose ir juos pradžiuginti. Manome, kad tai tikrai pavyko, nes seneliai neslėpė susižavėjimo ir negailėjo plojimų vaikų iš įvairių Europos šalių pasirodymams. Dovanų seneliai gavo visų drauge iškeptą šakotį ir po paveikslėlį, kurį vaikai iš užsienio drauge su mūsų mokyklos vaikais gamino mokykloje kūrybinių dirbtuvėlių metu.