09Vieną gavėnios vakarą 1-4 klasių mokiniai su mamomis buvo susirinkę į Kūrybines dirbtuvėles, kur pagamino įvairiausių atvirukų. Prieš šv. Velykas nutarta aplankyti senelius ir pradžiuginti juos sveikinimais. Pasiėmę atvirukų, paruošę sveikinimą vaikai, lydimi Maltos ordino Utenos skyriaus savanorės Vitos Širvienės, apsilankė Utenos Kristaus žengimo į dangų parapijos globos namuose. Močiutes labai pradžiugino  armonika Luko sugrotos linksmos melodijos, mergaičių atliktos liaudiškos dainos, atvirukai su sveikinimais ir palinkėjimais    šv. Velykų proga.                                                                                                                                                          Kaip smagu dalinti gerumą!

filmukas>>>