01Plaukimo klubas „Linksmasis delfinas“ kartu su partneriu Utenos DSC įgyvendina projektą „Vaikų mokymas plaukti“. Lėšų vaikų mokymui plaukti skyrė Kūno kultūros ir sporto departamentas, plaukimo klubui laimėjus vaikų mokymo plaukti projektų finansavimo konkursą. Projekto tikslas – išmokyti kuo daugiau šalies vaikų plaukti ir saugiai elgtis vandenyje bei prie vandens.
Šiame projekte sėkmingai dalyvavo ir mūsų mokyklos antrokai. Mokiniai išmoko plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje, keisti kūno padėtį, panerti po vandeniu ir ištraukti ant dugno gulintį daiktą. Išmoko plaukti krauliu arba nugara. Mokiniai susidraugavo su vandeniu, išmoko, kaip saugiai elgtis vandenyje bei prie vandens.