3kl4kl

Didžiausios Lietuvos jaunimo organizacijos susivienijo bendram tikslui ir kvietė mūsų valstybės gimtadienį švęsti kartu. Iniciatyvos „Su gimtadieniu, Lietuva!" tikslas - suburti tautiečius, gyvenančius Lietuvoje ir užsienyje,kartu netradiciškai paminėti valstybės gimtadienį. Pernai ši akcija sulaukė didelio Lietuvos visuomenės susidomėjimo – istorinėje fotogalerijoje įsiamžino daugiau nei 6 tūkst. Lietuvos piliečių. Akcija buvo pripažinta LR Prezidentės bei įvertinta kaip geriausia praėjusių metų Lietuvos jaunimo iniciatyva. Šiemet prie šios iniciatyvos prisijungė ir mūsų mokyklos mokiniai. Taip jie pasveikino Lietuvą su gimtadieniu. Visos iniciatyvoje dalyvaujančios nuotraukos bus paskelbtos fotogalerijoje socialiniame tinkle „Facebook",adresu https://www.facebook.com/sugimtadieniuLietuva.