DSCF2223Mūsų mokyklos antrokai dalyvavo A. ir M.Miškinių viešojoje bibliotekoje vykusiame mokinių susitikime su vaikų rašytoju, fondo ŠVIESKIME VAIKUS ambasadoriumi Tomu Dirgėla. Rašytojas trumpai papasakojo apie 2016 metų geriausios knygos rinkimuose dalyvavusią ankstesnę savo knygą „Apie raganą Šiokiątokią“, o vėliau pristatė savo naujausią knygą. Tai - detektyvas „Domas ir Tomas: dingusios šluotos byla“. Renginyje taip pat dalyvavo teatro, televizijos ir kino aktorius, filmų garsintojas, dainų autorius ir atlikėjas, aktorius Giedrius Arbačiauskas. Vaikus sužavėjo ypatingai gražiai aktoriaus skaitomos knygos ištraukos, dainuojamos dainos. Mokiniai nusipirko naują knygą ir džiaugėsi galimybe savo rankose turėti puikų lietuvišką detektyvą.