01Jau dvyliktą kartą minima Saugesnio interneto diena. Šiais metais Saugesnio interneto dienai visame pasaulyje skirtas šūkis „Kurkime geresnį internetą kartu!" kviečia interneto naudotojus, ypač vaikus, atkreipti dėmesį į interneto turinį ir prisidėti prie saugesnio interneto kūrimo. A.ir M.Miškinių viešoji biblioteka taip pat prisijungė prie asociacijos „Langas į ateitį" iniciatyvos „Saugesnio interneto savaitė bibliotekoje". Mūsų mokyklos ketvirtokai buvo pakviesti į čia vykusį žaidimą „Saugus ir draugiškas internete". Užsiėmimo metu mokiniai stebėjo šviečiamuosius filmukus, dalyvavo žinių patikrinimo teste – konkurse, išklausė pamoką apie saugų elgesį internete. Mokiniai pagilino savo žinias apie tai, kokie pavojai tyko internete, kas nuo jų apsaugo, kaip saugotis virusų ir kaip nuo jų apsaugoti asmeninę informaciją, ką daryti, jei internetas „skaudina".