Adresas: Aušros g. 58, 28149 Utena

Tel.:+370 389 54558,
+370 389 52261 

varpeliomd@varpelis.utena.lm.lt
Biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190181448. 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Steigėjas - Utenos rajono taryba.
flowers

 

    

   

Sveikatiada

sveikatiada11


reklama3

Mano dienynas logo

Ikimokyklinis

covid

Paveiksllis1

logo

 FB

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

       01 02                         Mūsų mokyklos pirmokai dalyvavo muzikos mokykloje vykusioje muzikos pamokoje pirmokams „Muzikos instrumentų pasaulyje“. Čia mokiniai susipažino su klavišiniais instrumentais: akordeonu, fortepijonu, didingai skambančiais vargonais. Smuikininkių ansamblis kartu su mūsų mokyklos ketvirtoke Migle pagrojo kūrinį „Uodas“. Mokytoja Lina su savo mokine Brigita pristatė brangiausią pasaulyje instrumentą – žmogaus balsą. Visiems labai patiko jos atliekama daina „Gegutės“. Mūsų mokyklos pirmokas Lukas, būgneliais ir armonika grojantis kapeloje „Sietynas“, visiems pristatė savo liaudiškus instrumentus. Mergaičių trio labai gražiai grojo kanklėmis, o mokytojas Gediminas birbyne pagrojo kūrinį iš kino filmo „Tadas Blinda“. Visus sužavėjo fleita, klarnetu ir saksofonu atliekami kūriniai.