Adresas: Aušros g. 58, 28149 Utena

Tel.:+370 389 54558,
+370 389 52261 

varpeliomd@varpelis.utena.lm.lt
Biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190181448. 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Steigėjas - Utenos rajono taryba.
flowers

 

    

   

Sveikatiada

sveikatiada11


reklama3

Mano dienynas logo

Ikimokyklinis

covid

Paveiksllis1

logo

 FB

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

01EU

Utenos mokykla – vaikų darželis ,,Varpelis“ 2015–2017 m. dalyvauja ERASMUS+ programos tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekte „Už žaliuojantį pasaulį: leiskim vaikams veikti“. Š.m. kovo 6-11 dienomis mokyklos 3-4 klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytoja Grita Morkiene ir pradinių klasių mokytoja Daiva Česnavičiene viešėjo Algemesi mieste, Ispanijoje. Šio trumpalaikio mokymo ir mokymosi vizito pagrindinė tema - „Vanduo“. Visos darželio grupės ir mokyklos klasės darė įvairius bandymus, eksperimentus su vandeniu. Mokiniai atliko tyrimus apie vandens taupymą, lankėsi UAB „Utenos vandenys“, dalyvavo integruotoje tikybos, muzikos ir pasaulio pažinimo pamokoje Aukštakalnio progimnazijoje.


Kaip ir kitų projekto dalyvių - projekto koordinatorės Prancūzijos bei šalių partnerių Ispanijos, Italijos, Graikijos bei Lenkijos mokyklų – mūsų mokyklos mokiniai parengė ir pristatė plakatą bei filmą apie mokykloje - vaikų darželyje ,,Varpelis“ vykdytas veiklas apie vandenį. Buvo nagrinėjamos vandens taupymo, valymo ir vandens trūkumo problemos.
Projekto dalyviai susipažino su Ispanijos švietimo sistema, stebėjo mokinių ir darželinukų veiklas. Mokyklos – vaikų darželio „Varpelis“ mokiniai ir mokytojos stebėjo Sant Josep de Calassanc mokyklos mokinių pastatytą miuziklą „Merė Popins“, dalyvavo spaudos konferencijoje pas Algemesi miesto merę, aplankė Valenciją, Alzirą bei Gandią, susipažino su miestų įžymybėmis.
Kitas trumpalaikio mokymo ir mokymosi vizitas gegužės mėnesį vyks Graikijoje.

nuotraukos>>

*Sukurta medžiaga atspindi jos rengėjų, bet ne Švietimo mainų paramos fondo, Europos Komisijos ar jos institucijų požiūrį. Europos Komisija neatsako už šios medžiagos turinį ir galimą panaudojimą.