Adresas: Aušros g. 58, 28149 Utena

Tel.:+370 389 54558,
+370 389 52261 

varpeliomd@varpelis.utena.lm.lt
Biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190181448. 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Steigėjas - Utenos rajono taryba.
flowers

 

    

   

Sveikatiada

sveikatiada11


reklama3

Mano dienynas logo

Ikimokyklinis

covid

Paveiksllis1

logo

 FB

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

09Jėzus sako:
,,Štai keliaujame j Jeruzalę, ir Žmogaus Sūnus bus išduotas aukštiesiems kunigams ir Rašto aiškintojams; jie pasmerks Jį mirti ir atiduos pagonims, o tie išjuoks Jį, apspjaudys, nuplaks ir nužudys, bet po trijų dienų Jis pri¬sikels". ( MK 10, 33-34).
Eidami Kryžiaus kelią, žvelgiame į Jėzaus kančios istoriją. Žvelgiame į rankas, kurios taip žiauriai pasielgė su Jėzumi.
1- 4 kl. mokiniai kartu su mokytojomis kovo 16 d. susirinko į Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčią apmąstyti Kryžiaus kelią ir sekti vargingų rankų pasakojimą: rankų, kurios nuplėšia apsiaustą, prikala prie kryžiaus, rankų, kurios ietimi perduria širdį.
Tokias rankas matydami, jas smerkiame, bet tai gali būti ir mūsų pačių rankos, kurios apiplėšia, atstumia, atima gyvybę, sužeidžia širdis.
Klausydami Kryžiaus kelio pasakojimų, vaikai suprato, kad tik aukojančios, taikingos, įsikibusios, draugiškos, švelnios, ištiestos, pasišventusios, dosnios, broliškos rankos gali padaryti gerus darbelius ir parodyti meilę Jėzui.
Mokiniai ant popieriaus piešė savo rankas ir sudėję jas prieš altorių parodė, kad jų rankos kitokios, negu tų, kurie Jėzų nuplakė ir nužudė.