sav pat1Kovo 14-20 dienomis mūsų mokykla prisidėjo prie „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2016“ renginių. Mokiniai ant „akmenukų“ rašė gražius žodžius ir posakius, o paskui iš jų pastatė draugystės bokštą. Pirmoje klasėje vyko pokalbis apie draugystę, pagalbą ir apie tai, kas mus džiugina. Antrokai žiūrėjo filmą „Mano batai“, aptarė matytą situaciją, dalijosi savo patirtimi. Jie padarė knygos skirtuką draugui ,,Kviečiu Tave arbatos". Trečiokai darė skirtuką sau, pravedė pokalbį apie patyčias ir aptarė, kaip išvengti konfliktų. Pas ketvirtokus svečiavosi A.Šapokos gimnazijos moksleivės Ž. Paškonytė ir L.Vėžytė. Jos skaitė įvairias situacijas, o mokiniai turėjo jas aiškinti. Taip pat visi diskutavo, atsakinėdami į įvairius klausimus bei rašė mintis apie pagarbą vienas kitam.