dscf1162 smallMūsų mokyklos 1-4 kl. mokinukai viešėjo Paukščių kaime, kur juos pasitiko Pelėda. Vaikai klausėsi įdomių faktų apie paukščius, minė mįsles, atsakinėjo į klausimus. Ant laužo didžiulėje keptuvėje buvo kepama ,,Jaučio akis", į kurią patys turėjo įmušti kiaušinį. O valgyti lauke - tikras skanumėlis! Pakviesti į trobą, gėrė šiltą žolelių arbatą. Čia visų laukė staigmeną - į langą pabeldė Kalėdų Senelis. Pakviestas į vidų, jis klausėsi vaikų dainelių ir eilėraštukų, dalijo dovanėles. Išlydėję Senelį, vaikai aplankė kalėdinę prakartėlę su avytėmis, paglostė asiliuką, palesino stručius ir gausybę gražuolių vištų, žąsų, kalakutus, fazanus. Kaip tikri Paukščių kaimo svečiai, viešnagę užbaigė didžiuliame paukščio lizde.