Adresas: Aušros g. 58, 28149 Utena

Tel.:+370 389 54558,
+370 389 52261 

varpeliomd@varpelis.utena.lm.lt
Biudžetinė įstaiga.
Kodas: 190181448. 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. 
Steigėjas - Utenos rajono taryba.
flowers

 

    

   

Sveikatiada

sveikatiada11


reklama3

Mano dienynas logo

Ikimokyklinis

covid

Paveiksllis1

logo

 FB

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

IMG 0155Siekiant populiarinti plaukimo sportą mokinių tarpe ir išsiaiškinti geriausius plaukikus pradinukų tarpe, Utenos daugiafunkcio sporto centro plaukimo baseine vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių plaukimo varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos 2-4 klasių mokinių komanda. Mokiniai varžėsi estafetiniame plaukime 4x25 m laisvu stiliumi su plaukimo lenta bei estafetėje 4x25 m. Taip pat plaukė 25 m laisvu stiliumi. Varžybose puikiai pasirodė mūsų mokyklos plaukikai. Estafetėse Kamilė Maksimavičiūtė, Meda Mikučionytė, Milėja Venslovaitė ir Eva Jotkaitė buvo pirmos. Berniukai estafetėse taip pat buvo pirmi. Puikiai plaukė Rokas Jakubonis, Matas Mikučionis, Jokūbas Raukštus ir Laurynas Aukštuolis. Plaukdami laisvu stiliumi, berniukų tarpe 1-ą vietą laimėjo Matas M., o antrą – Rokas J. Mergaičių tarpe nepralenkiama buvo antrokė Meda M. Susumavus kiekvienos rungties metu gautus taškus, mūsų mokyklos mokinių komanda savo pogrupyje užėmė garbingą pirmą vietą ir buvo apdovanoti taure ir diplomu.
Sveikiname ir džiaugiamės puikiais rezultatais!