IMG 2339Gruodžio 8 – osios vakarą “Žvaigždutės“ grupės vaikai nekantriai laukė savo tėvelių, kurie po darbų skubėjo į Advento vakarą. Jaukiai susėdę prie uždegtų žvakelių, tėveliai klausėsi vaikų deklamuojamų eilėraščių ir giesmelės apie angelėlį. Tuomet, išsidėlioję iš namų atsineštas priemones, ėmėsi gaminti žaisliukus eglutei. Vieni vyniojo šieną, kiti karpė popierius, klijavo siūlus, treti vėrė riešutus ir džiovintus apelsinus, dar kiti spalvino angelėlius, lipdė nykštukus. Pamažu ant palangės daugėjo nuostabiausių, didelių tėvelių rankų ir mažų vaikų rankyčių sukurtų darbelių. Vėliau visi gėrė arbatą, vaišinosi pyragais ir smagiai šnekučiavosi.

Dėkojame šauniems „Žvaigždutės“ grupės tėveliams už jų išradingumą ir puikią nuotaiką.