DSC01187Birželio 16 dieną mūsų vaikučiai: Dominykas, Kornelija, Austė, Kotryna, Vakarė, Augustė, Gabija, Agnė, Majus, Vilius, Adelė ir Ugnė , kartu su auklėtojomis Kristina ir Rimute, lankėsi Utenos vaikų lopšelyje – darželyje „Gandrelis“, kur vyko Mažųjų čiurlioniukų šventė.

Šventėje dalyvavo visų Utenos darželių komandos. Salė mirgėjo nuo įvairių spalvų. Skambėjo dainelės, eilėraščiai, smagūs šokiai džiugino visų akis.

Mūsų komandą atstovavo linksmas šimtakojis, kuris padėjo žaliajai fėjai pakviesti vasarą, dažė viską žalia spalva, pūtė burbulus. Po prisistatymo, pasiklausę muzikos, visi sugužėjo į kiemelį lieti akvarele ant šlapių lapų. Vaikai labai džiaugėsi prizais – skaniais ledais. Linksmi ir patenkinti mūsų dailininkai paežere parbėgo į darželį.