P1190081Gegužės 20 d. vaikų lopšelyje-darželyje "Šaltinėlis" vyko rajoninė muzikinė šventė „Polka tinka kiekvienam...", kurioje dalyvavo mūsų mažieji šokėjai. Darželio salėje skambėjo dainos, buvo menamos mįslės ir Krašuonos pirmokėlių dovanojamas šokis. Renginio vedėjos, auklėtojos Irma Lukoševičienė ir Jolanta Tylienė iš salės kvietė visus į darželio kiemą, kur užgrojus neįgaliųjų draugijos kapelai visi kilnojo kojas, sukdami ratelį: „Graži mūsų šeimynėlė“ ir šokdami lietuvių liaudies  šokius: „Bitute pilkoji“, „Pliauškutis“.

O kokia šventė be dovanėlių ir vaišių! Todėl šventės dalyviai buvo apdovanoti spalvingomis dovanėlėmis, vaišinosi kvepiančiu obuolių pyragu ir šiltomis, garuojančiomis bulvėmis su sviestu.