IMG 1193Mūsų darželio visų 8 grupių vaikai ir auklėtojos nuo 2015 m. kovo 1 d. iki 2015 m. gruodžio 31 d. dalyvavo Tarptautiniame projekte ,,Meškučio Kubuš gamtos mylėtojų klubas".

Tai sveikos gyvensenos ir ekologinės krypties tarptautinis projektas.

Dalyvaudami projekte, kartu su vaikais įgyvendinome 4 scenarijus: „5 daržovių vaisių arba sulčių porcijų diena“, „Morkų diena“, „Kubuš gamtos mylėtojų diena“ ir „Priešpiečių svarba“.

Plėtojome edukacinę ekologijos ir sveikos gyvensenos misiją. Vaikai rinko šiukšles, mokėsi jas rūšiuoti; vasaros metu rinko vaistažoles; iš antrinių žaliavų gamino meškiukus ir gėles, kuriomis papuošė darželio kiemą bei atliko daug kitų įdomių veiklų.

2016 m. vasario mėnesį Kaune, Dainavos pagrindinėje mokykloje, vyko baigiamoji konferencija. Į ją buvo nuvykę auklėtojos Kristina Tamašauskienė ir Irina Juškienė. Jos pristatė Utenos mokyklos- vaikų darželio „Varpelis“ stendą, kuriame atsispindėjo visų metų veikla bei pateikė išsamią veiklos ataskaitą. Džiugu, kad mūsų įstaiga laimėjo prizinę vietą už dalyvavimą konkurse „Gražiausia vieta mūsų krašte“.